Egoiste, tu patekai į teritoriją, kurioje viešpatauja egoizmas.

Egoiste, tu patekai į teritoriją, kurioje viešpatauja egoizmas.

Ego SPA – tiems, kurie žino, kaip patenkinti savimeilę. Tik hedonistams, suvokiantiems, kaip malonu žaisti gyvenimą. Mūsų erdvė skirta tau ir tavo ego, ieškančiam išskirtinumo.

Art Deco. Postmodernizmas. Spalvos.

Įžengęs pro mūsų duris atsiduri įkvepiančiame ir ryškiame pasaulyje, kuriame negalioja nei kasdienybės gravitacija, nei realybės rutina. Tave užplūsta žaisminga eklektika… Joje susipina amžiaus pradžios art deco linijos ir postmodernistinės „Memphis“ grupės idėjos. Ryškios, drąsios spalvos kutena tavo akis ne tik vestibiulyje, bet ir kambariuose.

Įsipatogini savo kambaryje. Žvalgaisi… Ir stebiesi: laikas čia virto intensyviomis spalvomis. Komfortabilu tarsi savo namuose. Skirtumas tas, kad čia įspūdingiau nei tarp atsibodusių tavo namų sienų!


SPA visata ir gastronomijos triukai

Už parankės imi savo ego ir keliauji į mūsų SPA visatą. Autoriniai SPA ritualai ir Jam, ir Jai, su išskirtinio prekės ženklo  kosmetika. Išsirenki tai, ko pageidauji. Efektas didesnis, nei tikėjaisi tu ar tavo ego.

Užsuki į prašmatnų restoraną - Eklektika. Jo virtuvės guru Erikas Janerikas pristato šiuolaikinės gastronomijos triukus, pabarstytus senosiomis tradicijomis, o tu mėgaujiesi valgiais plačiai atmerktomis akimis...


Birštonas: ego kurortas

EGO SPA savimeilės imperija įsikūrusi Birštone. Tai – nedidelis, bet savo ego turintis kurortas. Šio miesto prie Nemuno kilpų nesupainiosi su jokiu kitu. Tau paliepus ir tau panorėjus, Birštone atrasi Kneipo sodą, miesto parko Skulptūrų taką su žinomų Lietuvos menininkų darbais ir pramogas aktyviems savimeilininkams.

Esi suaugęs egoistas?.. Nepataisomas hedonistas? Malonumų seklys? Priimam visokiausius!